Subaru Magazín

časopis pro příznivce značky

Aktuální číslo - Jaro/Léto 2019

10.5.2019 - VYCHÁZÍ NOVÝ SUBARU MAGAZÍN VOL.033

Stěžejním tématem je tentokráte velký test Levorga s novým atmosférickým motorem 2.0i, ale věříme, že si v časopisu každý fanoušek najde "to svoje". Přečtěte si o technologických novinkách v motorizaci e-Boxer, či reportáže z výletů se Subaru, na stránkách časopisu dále najdete i informace o dalších zajímavých lidech za volantem Subaru, o japonském čajovém nádobí, zajímavý je i článek o konceptech Subaru z období 1985 - 2013 ...
Aktuální číslo je zajímavé i tím, že na 4.obálce má kupon, který vám na pokladnách akce Legendy 2019 v termínu 17-19/5/2019 ušetří 450 Kč! Využijte toho a zastavte se u dealerů Subaru pro váš osobní výtisk!

Časopis, do kterého se vždy snažíme vtisknout i něco z "náboje a zapálení" pro značku Subaru, je pro příznivce a fanoušky značky distribuován zdarma, proto než jeho aktuální verzi nahrajeme později i na náš web, neváhejte a obraťte se s důvěrou na nejbližšího dealera Subaru ve Vašem regionu a navštivte jej na prodejně, jistě vám jej rád v tištěné verzi spolu s dalšími aktuálními informacemi předá!


Starší čísla