FORESTER

Výkon, kterému uvěříte.

Schopnosti, které pocítíte.
 • 925 000,- Kč*1
  Cena s DPH od
 • 6,7*2lit./100 km
  Spotřeba paliva
 • Symmetrical AWD
  Pohonné ústrojí
 • 5osob
  Obsaditelnost
*1 Doporučená prodejní cena
*2 Spotřeba a emise CO2 dle EC 715/2007-2018/1832AP.

Vyražte kamkoliv. A sebou vezměte vše, co máte rádi.

Představujeme Vám Forestera. V úrovni pohodlí, bezpečnosti a všestrannosti nastavuje laťku vysoko - chce vás totiž podporovat ve všech vašich každodenních dobrodružstvích, a zároveň vás povzbudit a inspirovat k novým. Díky robustní, přitom kompaktní karoserii je Forester nejen snadno ovladatelné SUV, ale zároveň překvapí prostorností a pohodlím. Cestování s Foresterem je plné klidu a jízdu si užije každý člen posádky.

Zelená metalíza

Modelová řada & Výbavy

Připraven na všechno.
Přijměte nové výzvy. Prozkoumejte i svět tam venku, mimo silnici. A dělejte přitom všechny věci, po nichž jste vždy toužili. Už jen při pohledu na výrazný design Foresteru je nasnadě, že tohle auto vyvolává touhu po dobrodružství. Robustní křivky a ostrý styl vyzařuje sebevědomím a schopnostmi, a vy hned víte, že Forester bez větší námahy zvládne všechna vaše outdoorová dobrodružství a přitom baví všechny na palubě. Cestování s ním je pohodlné a bezpečné.

Technologie

Hlavní Technologie Subaru
Základní technologie Subaru definují samotnou značku Subaru a přinášejí vám jedinečný pocit z jízdy, který zažijete pouze s vozy Subaru. Tyto základní technologie umožňují vozům Subaru splnit vysoké standardy v oblastech výkonu, pohodlí, bezpečnosti a spolehlivosti a zároveň dodržet svůj závazek, že budou všem cestujícím přinášet požitek z jízdy a klid mysli.

SUBARU e-BOXER

Nová generace pohonných jednotek Subaru
Hybridní pohon e-BOXER kombinuje elektromotor se dvěmi klíčovými technologiemi Subaru: motorem BOXER a symetrickým pohonem všech kol. Nové spojení přináší parádní zážitky ze sportovního řízení, tak i ticho a pohodlí v kabině bez nežádoucích hluků a vibrací na všech typech cest, kterými se ubíráte.

Bezpečnost

Všestranná bezpečnost Subaru
Když vám vůz dává klid mysli, je život příjemnější. Právě proto je u Subaru bezpečnost na prvním místě. Subaru má původní kořeny v letecké výrobě a celou dobu své historie se řídí politikou “lidé na prvním místě”. To znamená, že už více než 50 let ladí, cizeluje a testuje své pokročilé systémy. Díky nejnovějším systémům v oblasti ochrany před nehodou či vyhnutí se nárazu a unikátním technologiím, jako je globální platforma Subaru a symetrický pohon všech kol, se značka Subaru snaží zlepšovat všestrannou bezpečnost svých vozů směrem k budoucnosti bez nehod.

Prodávaná modelová řada

FORESTER

Galerie Forester