Služby a záruky

Prodejem vozu naše péče nekončí, ale začíná. Jsme připraveni pomoci vám v každé situaci. Kromě záručního i pozáručního servisu nabízíme také...


Asistenční služby

Potřebujete pomocnou ruku? Vedle řešení technické poruchy služby Subaru Assistance zahrnují také pomoc při dopravní nehodě nebo při chybě řidiče (například záměna paliva, ztráta klíčů, defekt či vybitá baterie). Vztahují přitom všechna vozidla v záruce.

Jak postupovat při nehodě?
Volejte +420 283 002 834, linka je dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Co bude chtít operátor vědět?
Jméno a příjmení, telefonní číslo pro zpětný kontakt, popis události, přesné místo, typ a barvu vozidla, registrační značku, identifikační číslo VIN.

Kde najdu kompletní podmínky?
Úplné znění podmínek Subaru Assistance ke stažení naleznete zde.

Záruky

Záruka na mechanické části
Platí po dobu 36 měsíců nebo ujetí 100 000 kilometrů podle toho, co nastane dříve. Tato záruka chrání vozidla proti jakékoli mechanické závadě způsobené výrobním zpracováním nebo montážním nedostatkem. Oprava je omezena na autorizované servisní partnery a nezahrnuje cenu za odtažení vozidla do nejbližšího servisu ani platbu za nemožnost užívání vozu po dobu záručních oprav. Z této záruky jsou vyjmuty díly běžného či přirozeného opotřebení a plnění údržby.

Záruka na barvu a povrchovou korozi
Záruka platná po dobu 36 měsíců s neomezeným počtem kilometrů. Chrání proti nedostatkům v nátěru a povrchové korozi, které nastanou v důsledku výrobního zpracování nebo montážního nedostatku. Omezená je povrchovou korozí podlahy a korozí na výfukovém a palivovém systému.

Záruka na prorezivění
Platí po dobu až 12 let, počet najetých kilometrů není omezen. Tato záruka chrání proti prorezavění veškerých kovových částí karosérie včetně podlahy v důsledku výrobního zpracování nebo montážního nedostatku.

Prodloužená navazující záruka
Nad rámec standardní záruky na 3 roky nebo 100 000 kilometrů poskytuje importér Subaru ČR automaticky také navazující záruku na další 2 roky. Zákazník je tak chráněn před nepředvídanými náklady na opravy celkem pět let od první registrace vozidla po celé Evropě.

Záruka na 7 let
Prodlouženou záruku lze volitelně prodloužit o další dva roky, tedy až do stáří vozu 7 let nebo najetí 250 000 kilometrů. Na detaily a cenu prodloužení záruky pro konkrétní vůz se neváhejte zeptat svého autorizovaného dealera.

Podmínky, intervaly údržby a servisního plnění, jakož i případné výjimky detailně popisuje Záruční a servisní knížka Subaru, která je velmi důležitým dokladem pro péči o automobil. Je předávána s každým řádně dovezeným vozem přes autorizovanou distribuční síť, spolu s Návodem k obsluze vozu. Nezapomeňte se s těmito materiály seznámit a prostudovat si je, jen tak se maximálně zajistí zachování bezpečnosti, hodnot, funkčnosti a nejlepšího možného stavu Vašeho Subaru.