Design

Subaru BRZ

Design maximalizující hodnoty špičkového sportovního vozu SUBARU

SUBARU BRZ — ultimátní sportovní vůz — odvážně zdůrazňuje svou jedinečnost tím, že vyjadřuje filozofii designu SUBARU „Dynamic x Solid“ a designový koncept „BOLDER“, který tuto filozofii rozviíjí.

SUBARU dokazuje, že ryzí sportovní vůz může nabídnout komfort a současně i fascinující jízdní dynamiku. Široká sedadla jsou pohodlná, a přitom účinně drží těla cestujících. Interiér, stejně jako zavazadlový prostor jsou snadno a bez problémů přístupné, takže život s tímto sportovním vozem je zábavou v každé situaci.

Design exteriéru

Modrá perleť WR

Foto: model AT.

LED světlomety

SUBARU BRZ s ikonickými full-LED světlomety ve tvaru písmene C je ve dne nepřehlédnutelné a v noci zajistí brilantní osvětlení silnice vpředu.

18" kola z lehké slitiny

Matnou tmavě šedou metalízou lakovaná kola jsou základem pro excelentní jízdní dynamiku. Na suchu i na mokru zajistí sportovnější a zábavnější svezení.

<sg-lang1>Zadní světla</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Zadní světla

Zadní LED světla kombinující všechny světelné funkce v jednom celku svými tvary podtrhují široký a stabilní postoj SUBARU BRZ, a tím dále zdůrazňují jeho sportovnost.
<sg-lang1>Dvojice koncovek výfuku</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Dvojice koncovek výfuku

Lehčí sportovní koncový tlumič výfuku ladí se zvýšeným výkonem motoru. Výfukové potrubí v něm má přímější cestu, takže je kratší. Zvuk je současně jadrnější.
<sg-lang1>Zadní spoiler</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Zadní spoiler

Sportovní zadní spoiler integrovaný do víka zavazadlového prostoru zlepšuje aerodynamiku tím, že zvětšuje přítlak, současně tím je vylepšena i stabilita ve vysokých rychlostech.

Design interiéru

Sedadla čalouněná pravou kůží a semišem Ultrasuede®*

Sedadla čalouněná kombinací pravé kůže a semiše Ultrasuede a doplněná červenými ozdobnými prvky jsou elegantní, sportovní a současně vytvářejí v interiéru hodnotnou atmosféru.

Sklopná zadní sedadla

Opěradla zadních sedadel lze snadno sklopit přímo ze zavazadlového prostoru. Tato praktická vlastnost přijde vhod při každodenním používání i při výletech za outdoorovými aktivitami. Po sklopení zadních sedadel se do širokého prostoru pro zavazadla vejde dvojice golfových bagů.

<sg-lang1>Kožený volant</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Kožený volant

Kožený volant s malým průměrem se přirozeně drží a zprostředkovává agilní a sportovní zpětnou vazbu ryzího sportovního vozu.
<sg-lang1>Přístroje</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Přístroje

Jsou dokonale navržené pro každodenní cesty i pro sportovní svezení. Digitální přístroje mají horizontální uspořádání a vyznačují se snadnou čitelností a suverénní přehledností. Díky tomu se můžete lépe soustředit na potěšení z jízdy.
<sg-lang1>Dvouzónová automatická klimatizace</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Dvouzónová automatická klimatizace

Vylepšená plně automatická klimatizace vytváří v interiéru příjemné prostředí a umožňuje nastavit jinou teplotu na straně řidiče a spolujezdce.

* Podívejte se na podmínky

* Ultrasuede je registrovanou ochrannou známkou společnosti Toray Industries, Inc.
>