Subaru Forester

SUV pro milovníky přírody

Subaru Outback

Vlajková loď vašich expedic

Subaru XV

Kompaktní, všestranný

Subaru Impreza

Kompaktní a sportovní

Modely Subaru pro kemping a pobyt v přírodě

Subaru, přesně auto pro Vás

Rodina modelů Subaru

Modely Subaru jsou ideálním společníkem pro vaše cesty s karavanem, pro rodinné a kempovací výlety. Naše vozidla charakterizuje vynikající bezpečnost spojená s potěšením z jízdy a perfektně se hodí jako tažná vozidla.

Forester

Subaru Forester vám nabízí zatížení přívěsu až 2 070 kg. Mimořádně variabilní interiér spolu s asistenčním systém EyeSight*1 a dalšími asistenční systémy jako jsou pohon všech kol X-Mode s podporou při sjezdu z kopce a asistentem rozjezdu do kopce, nebo systémy sledování řidiče vám zpříjejemní a usnadní cestování. Navíc světlá výška Foresteru je 220 mm a díky technologii SUBARU e-BOXER je Forester neuvěřitelně silný a zároveň snadno ovladatelný v blátivém nebo nerovném terénu. Tím se opět rozšiřují možnosti dojezdu i mimo běžné komunikace. Subaru Forester si můžete přizpůsobit vašim potřebám také díky originálnímu příslušenství Subaru.

Outback

Subaru Outback standardně může táhnout přívěs s nákladem až 2 000 kg. Současně nabízí prostorný a variabilní interiér, mnohonásobně oceněný asistenční systémem Subaru EyeSight*1, asistenční program pohonu všech kol X-Mode s podporou sjezdu z kopce a pomocí při rozjezdu do kopce, 200 mm světlou výšku, a samozřejmě rozsáhlé možnosti osobního přizpůsobení díky originálnímu příslušenství Subaru.

Subaru XV

Subaru XV může táhnout přívěs s nákladem až 1400 kg. Má variabilní vnitřní prostor, ve výbavě nechybí EyeSight*1, X-Mode s podporou při sjíždění svahua podporou při rozjezdu do kopce, rozsáhlá konektivita audiosystému Subaru a atraktivní řada příslušenství. Také Subaru XV disponuje světlou výškou 220 mm.

Impreza

Se Subaru Impreza lze táhnout přívěs s maximálním zatížením 1 200 kg. Tak jako ostatní modely i Impreza nabízí variabilní interiér, EyeSight*1, asistent rozjezdu do kopce, Apple CarPlay*2, Android Auto*3 a atraktivní příslušenství.

Subaru EyeSight

V Subaru věříme ve všestrannou bezpečnost, jejíž důležitou součástí je prevence kolizí, která se snaží zabránit tomu, aby k nehodám vůbec docházelo. Proto jsme vytvořili EyeSight,*1 špičkový systém podpory řidiče od Subaru. Jako druhý pár očí, které sledují silnici před vámi, využívá EyeSight stereo kamery se schopnostmi podobnými lidským očím, které zachycují trojrozměrný barevný obraz situace před vozem. Použití obrazu z obou kamer umožňuje precizně odhadnout tvar, rychlost a vzdálenost nejen automobilů, ale i motocyklů a chodců před vozidlem.*2 Když identifikují potenciální nebezpečí, systém varuje řidiče a v případě potřeby dokonce aktivuje brzdy, aby pomohl zabránit nehodě. Tímto příspěvkem k bezpečnosti provozu EyeSight snižuje zátěž řidiče a zvyšuje pocit bezpečí na palubách modelů Subaru.


*1 EyeSight je systém na podporu řízení, jenž za některých jízdních podmínek nemusí fungovat optimálně. Za bezpečnost jízdy vždy zodpovídá řidič, jenž je povinen věnovat pozornost řízení a dodržovat dopravní předpisy. Účinnost fungování systému závisí na celé řadě faktorů, mj. údržbě vozidla, klimatických podmínkách a stavu vozovky. Veškeré podrobnosti k fungování systému najdete v Uživatelské příručce, kde jsou též uvedena omezení systému EyeSight, včetně funkcí popisovaných v tomto prospektu.

*2 Apple CarPlay je ochranná známka společnosti Apple Inc. registrovaná v USA a dalších zemích.

*3 Android ™ a Android Auto ™ jsou ochranné známky společnosti Google Inc.

*4 Za bezpečnost jízdy vždy zodpovídá řidič. Během jízdy prosím nepoužívejte dotykový monitor. V závislosti na oblasti mohou být účtovány poplatky za připojení.

Výbavy

<sg-lang1>Tažná síla</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Tažná síla

Díky vysoké tažné kapacitě až 2 070 kg*5 jsou modely SUV SUBARU připraveny na nevšední dobrodružství a náročné úkoly. S permanentním pohonem...
<sg-lang1>Režim X-MODE</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Režim X-MODE

Režim X aktivujete při jízdě v nerovném terénu stisknutím tlačítka. Převezme kontrolu nad motorem, převodovkou, pohonem všech kol...
<sg-lang1>Apple CarPlay<sup>*6</sup> a Android Auto ™<sup>*7</sup></sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Apple CarPlay*6 a Android Auto ™*7

Používejte nejpopulárnější aplikace dneška díky CarPlay*6 a Android Auto ™ *7. Rozpoznávání hlasu umožňuje použití handsfree. Snižují se...
<sg-lang1>Tři 12V zdířky<sup>*4</sup></sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Tři 12V zdířky*4

Díky 12V přípojkám ve středové konzoli, středové zadní skříňce a v kufru máte přístup k napájecímu zdroji kdekoli ve voze.
<sg-lang1>Stabilizační systém přívěsu</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Stabilizační systém přívěsu

Dalším vrcholem, u všech modelů Forester, je stabilizační systém přívěsu. Ten brání samovolnému rozjetí přívěsu za pomoci...
<sg-lang1>Zadní kamera<sup>*4</sup></sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Zadní kamera*4

Při zařazení zpátečky se na dotykové obrazovce ve středové konzoli zobrazí živý obraz za zadní částí vozu, spolu s pokyny pro bezpečné a pohodlné...

* Podívejte se na podmínky

*4 V závislosti na modelu a výbavě.
*5 Forester, Outback: až do 2 000 kg; Subaru XV: až do 1400 kg.
*6 Apple CarPlay je ochranná známka společnosti Apple Inc. registrovaná v USA a dalších zemích.
*7 Android ™ a Android Auto ™ jsou ochranné známky společnosti Google Inc.