Technologie

Nový Subaru Outback

Věřte tomu, co je uvnitř

Hlavní technologie Subaru přispívá k větší výkonnosti, komfortu, bezpečnosti a spolehlivosti, dodává všem automobilům Subaru jejich typické vlastnosti, díky nimž si každý cestující s klidnou myslí maximálně užije jízdu.

Symetrický pohon všech kol s-AWD

Symetrický pohon všech kol Subaru Symmetrical AWD zajišťuje stabilitu a bezpečnost na každém povrchu.
Schopnost aktivního rozdělování točivého momentu rozděluje hnací sílu mezi kola podle aktuálních trakčních podmínek, takže přináší více přilnavosti na mokrých a kluzkých površích.

Lineartronic

Přepracovaný hydraulický systém převodovky s širším rozpětím převodových poměrů poskytuje jemnou a plynulou změnu převodů,
účinnou a hladkou akceleraci, podmanivou jízdní dynamiku a současně nižší spotřebu paliva.

X-MODE

Vysokou úroveň ovladatelnosti, stability a jízdního komfortu v tichém interiéru si užijete zásluhou propracovaného symetrického pohonu všech kol Symmetrical AWD a Globální platformy Subaru. S novým Outbackem se můžete vydat kamkoliv a užít si sametový jízdní projev i mimořádné schopnosti v terénu.

X-MODE se dvěma režimy

S dvojicí režimů systému X-MODE odhalíte veškerý potenciál nového Outbacku při jízdě mimo silnice.
Na 11,6“ displeji můžete pohodlně přepínat mezi režimy [SNOW/DIRT] a [D.SNOW/MUD] ([Sníh/Štěrk] a [Hluboký sníh/Bláto]), takže pro každý povrch budete mít vždy správné nastavení.

 
 

Motor SUBARU BOXER

Motory boxer mají oproti jiným typům motorů jednoznačné přednosti, Subaru je proto motorům SUBARU BOXER věrné již více než 50 let. Vyznačují se spolehlivostí a dlouhou životností, jejich písty jsou umístěné v jedné horizontální rovině a pohybují se proti sobě. Tím v každém Subaru zaujmou kultivovaným během s minimem vibrací.

Globální platforma SUBARU

Globální platforma Subaru (SGP) posunuje úroveň bezpečnosti na vyšší úroveň a současně vytváří unikátní jízdní zážitky typické pro vozy Subaru. Dále zajišťuje příkladnou prostornost, komfort a potěšení z jízdy. Zvýšená tuhost karoserie, zajištěná zcela přepracovanou strukturou s různými druhy dodatečných strukturálních výztuh, nejenže zvyšuje ochranu posádky při různých typech nárazu, ale také odstranila nežádoucí vibrace a hlučnost.