Prvotřídní bezpečnost

Nový OUTBACK 2021

ZVAŽUJETE NÁKUP NOVÉHO SUBARU?

#ZAZIJSUBARU až na dva dny

FORESTER e-BOXER

Bezpečný a houževnatý dobyvatel

e-BOXER

Inovativní pohon

IMPREZA

Všechny cesty vedou k potěšení.

SUBARU Butik

NAVŠTIVTE ONLINE BUTIK ZNAČKY SUBARU,
OFICIÁLNÍHO IMPORTÉRA VOZŮ SUBARU.

LEVORG

Inovace tentokrát stylově.

AKTUÁLNĚ

    Reagujeme na výzvu - společně.
Jak se situace s onemocněním C-19 vyvíjí, můžete se spolehnout na Subaru a na naše kolegy na prodejnách a servisech, kteří vám pomohou chránit vás a vaše vozidlo. Dodržujeme nejaktuálnější pokyny a přizpůsobujeme služby tak, aby co nejbezpečnějším způsobem vyhovovaly vašim potřebám. Ať už máte jakékoli otázky nebo problémy, můžeme vám pomoci.


20.5. 2020
Informace o způsobu práce během období pandemie
Okolnosti pandemie mají dopad do většiny oblastí i zvyklostí pracovního i osobním života, a spoustu z těchto zvyků je potřeba upravit. Jsme rádi, že všichni naši partneři jsou aktivní a k Vaší dispozici. Samozřejmostí je také zajištění všeho potřebného pro Vaši maximální bezpečnost ať už při řešení komunikace, nákupu vozu či náhradních dílů, případně servisu nebo urgentní opravy. Dealeři si přichystali nové způsoby komunikace, nabízejí novinky jako servisní služby spojené s dezinfekcí atp., někteří si pro vás přichystali i speciální nabídky na skladové vozy, které je už začaly tížit.
Autorizované prodejny a servisy dodržují všechny hygienické zásady a bezpečnostně zdravotní pokyny jako bezkontaktní převzetí/předání vozidla, nebo provedení dezinfekce interiéru, která se provádí i po každé předváděcí jízdě. Bezpečnost a ochrana zdraví všech je prioritou.
Subaru ČR