SUBARU Emil Frey 2 denní testovací jízda SUBARU Emil Frey 2 denní testovací jízda

Subaru je jiné.

Jízdní vlastnosti, dané nízko položeným celým pohonným ústrojím a tím i těžištěm, jsou jedinečné a musí se zažít a vyzkoušet na vlastní kůži.

Pokud tedy zvažujete koupi SUBARU, domluvte si ZDARMA testovací jízdu na 2 dny u našich vybraných autorizovaných partnerů a zažijte jej sami!

Modelová řada

SUBARU Impreza SUBARU Levorg SUBARU Outback SUBARU Forester SUBARU XV
Vložením svých osobních údajů do formuláře beru na vědomí jejich zpracování dle podmínek uvedených ZDE.

ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů
NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů
Zpracování osobních údajů pro marketingové účely dle podmínek uvedených ZDE.

Proč vyzkoušet vozy SUBARU

SUBARU Globální platforma

Globální platforma SUBARU

Globální platforma Subaru (SGP) je základem, na němž vyjede celá škála vozů Subaru další generace. Významně přispívá k vyšší úrovni bezpečnosti a lepším jízdním vlastnostem. Kromě toho nabízí také unikátní pocit z řízení, který lze zažít pouze ve vozech Subaru. Tato platforma je budoucností Subaru, nabízející ještě více bezstarostné zábavy jak pro řidiče, tak pro všechny ostatní cestující.

SUBARU Globální platforma

Hlavní technologie SUBARU

Hlavní technologie Subaru jsou rozpoznávacím znakem značky a přinášejí jedinečný zážitek z jízdy, který poznáte pouze za volantem vozu Subaru. Hlavní technologie umožňují vozům značky Subaru dostát legendární pověsti o výkonu, komfortu, bezpečnosti a spolehlivosti a zároveň nabídnout bezstarostnou radost z jízdy všem cestujícím.

SUBARU Hlavní technologie

Všestranná bezpečnost SUBARU

Když vám vůz dává klid mysli, je život příjemnější. Právě proto je u Subaru bezpečnost na prvním místě. Subaru má původní kořeny v letecké výrobě a celou dobu své historie se řídí politikou “lidé na prvním místě”. To znamená, že už více než 50 let ladí, cizeluje a testuje své pokročilé systémy. Díky nejnovějším systémům v oblasti ochrany před nehodou či vyhnutí se nárazu a unikátním technologiím, jako je globální platforma Subaru a symetrický pohon všech kol, se značka Subaru snaží zlepšovat všestrannou bezpečnost svých vozů směrem k budoucnosti bez nehod.

SUBARU Všestranná bezpečnost SUBARU
DALŠÍ KROK JE NA VÁS...
Sledujte nás:
Sledujte nás na Facebooku Sledujte nás na Instagramu Sledujte nás na Youtube Sledujte nás na Pinterest Sledujte nás na Twitteru