Dobrodružství v každém okamžiku.
Nenechte si již nic namluvit. Zvládnete cokoli a kdykoli. Vypravit se do hor i ulehnout na pláž v jediném dni. Objet příští léto všechny hudební festivaly pod širým nebem, které se budou konat. Jezdit příští zimu každý víkend lyžovat. Zvládat společenský život, pracovní povinnosti i všechny zájmy a koníčky. SUBARU XV bylo navrženo tak, aby se popralo skutečně se vším, co mu naložíte. Je proto připraveno i na vaše nejdivočejší sny a největší plány.
MODELOVÁ ŘADA
TECHNOLOGIE
NECHTE SE UNÁŠET NA VLNĚ ENDORFINŮ.
Vytočte oblouk, rozjeďte to, zastavte. Jen vy si určujete svoji vlastní cestu. To je pocit, který SUBARU pomáhá zakusit každému řidiči, a v této tradici pokračuje i nové SUBARU XV, jehož agilní projev jde ruku v ruce s novým odvážným vzhledem. SUBARU XV na vás udělá dojem, který hned tak nevyprchá. K tomu napomáhá celá řada optických vylepšení, včetně nové stylové masky chladiče, nárazníku a světlometů.
BEZPEČNOST
VŠE MÁME POKRYTO.
SUBARU XV využívá širokou škálu technologií aktivní i pasivní bezpečnosti, které pomáhají vyhnout se nehodám a zajistit dostatečnou ochranu v případě, že by k nějaké nehodě přeci jen došlo. Technologie aktivní bezpečnosti od Subaru vám pomohou předcházet nebezpečným situacím díky předvídatelnému jízdnímu í, precizní kontrole nad vozem a výtečnému výhledu ven, stejně tak jako vyspělým technologiím, které dokáží případným nehodám zabránit. Mezi prvky pasivní bezpečnosti patří systematicky rozmístěné airbagy, přední sedadla s konstrukcí zamezující poranění krční páteře, bezpečnostní pedály a tříbodové bezpečnostní pásy — to vše je připraveno ochránit vás v případě, že by nastalo nemyslitelné.