Nákup SUBARU

Proč koupit SUBARU?
Na tuto otázku lze odpovědět mnoha způsoby, nicméně všechny vždy končí u lákavého sloganu značky: Confidence in Motion (Jistota v pohybu). To znamená jistotu již od samotného začátku – s důvěrou, že vámi zvolený vůz je kvalitním výrobkem přinášejícím špičkovou úroveň inovací, technického zpracování, bezpečnosti, funkčnosti a spolehlivosti.

Jakmile se jednou rozhodnete, další důvěra narůstá s jízdou a vašimi praktickými zkušenostmi v roli majitele.

Právě tady oceníte příkladnou kvalitu dílenského zpracování, pozoruhodnou spotřebu paliva a nefalšovanou radost z pobytu za volantem vašeho Subaru. A zároveň již od prvního dne a v každém dalším okamžiku budete oceňovat hodnotu spojenou s vlastnictvím vozu Subaru.

Japonské vozy si získaly nemalé uznání ze strany zákazníků, odborných porotců i nezávislých organizací, což je jasným dokladem toho, že výrobce dostál svému slibu – a zároveň je to pro něho další motivací dodávat zákazníkům taková vozidla, ze kterých budou mít po mnoho dalších let dobrý pocit.

Takže pokud hledáte vůz, který nabízí mnohem více než ostatní, seznamte se s kompletní modelovou řadou Subaru a připravte se na příjemná překvapení.


DALŠÍ DŮVODY, PROČ VOLIT SUBARU S JISTOTOU:

Překvapivě nízká spotřeba paliva

Subaru je výrobcem jedněch z nejhospodárnějších vozů se stálým pohonem všech kol nabízených na trhu, přičemž technologie pro úsporu paliva jsou nedílnou součástí všech našich modelů.

Prověřená spolehlivost a kvalita

Vozy Subaru jsou nezničitelné – důkazem budiž fakt, že Subaru je jediným výrobcem, který vydává pokyny pro údržbu až do půl milionu najetých kilometrů. A má k tomu dobrý důvod: např. plných 95,4 % vozidel Subaru prodaných v Kanadě během posledních 10 let je stále v provozu*1.

Špičková technika = atraktivní zážitky a radost za volantem

Každý vůz Subaru těží z pečlivého technického provedení, zkušeností získaných za desítky let v motoristických soutěžích a soustavného zaměření na skutečně výjimečnou jízdní dynamiku. Výsledkem všech těchto snah je přirozeně vyvážený plochý motor SUBARU BOXER, celosvětově nejlepší systém stálého pohonu všech kol, modelová řada výjimečně agilních vozidel a zážitky za volantem podněcující ještě vyšší jistotu.

Celková všestrannost

K ještě vyšší funkčnosti vozů Subaru přispívá schopnost zdolávat cesty za každého počasí, na všech vozovkách a s velkým zavazadelníkem k tomu.
To znamená ještě širší možnosti pro vaše dobrodružné výpravy!

Výjimečná hodnota

Nenabízí se holá vozidla, kde je většina výbavy pouze za příplatek. Auta Subaru jsou již z výroby dobře vybavené, neboť přesně to nároční zákazníci očekávají.

Vynikající prodejní cena ojetého vozu

V Evropě se nám údaje zatím nepodařilo plně dohledat, ale například v severní Americe Subaru letos obdrželo nejvyšší ocenění v kategorii „Celková předpokládaná zůstatková hodnota ojetého vozu“, a to ve třech segmentech*3.

Hvězdná kvalita služeb

Prodejci Subaru mají k dispozici ochotný a připravený personál, techniky vyškolené přímo výrobcem, ale i moderní procesy pro skladování a dodávky dílů, abyste byli pokaždé rychle a efektivně obslouženi.

Bezpečnostní standardy na vrcholu třídy

Díky svému neochvějnému úsilí a zasazení vyvíjet ty nejpokrokovější systémy aktivní i pasivní bezpečnosti na této planetě je Subaru vůbec jediným výrobcem, který obdržel ocenění za bezpečnost „IIHS Top Safety Pick“ pro celou modelovou řadu roku 2013*2, v Evropě zase značka boduje s 5* z nárazových testů společnosti Euro NCAP.

Vývoj produktů orientovaný na zákazníka

Výrobce vozů Subaru, společnost Fuji Heavy Industries, věnujeme zvláštní pozornost názorům zákazníků a rychle reaguje tím, že nabízí pokrokové technologie a prvky výbavy v souladu s jejich potřebami, které se průběžně mění.


*1 Podle prodejů společnosti Subaru Canada, Inc. od roku 2001 do roku 2010 a údajů o registracích R.L. Polk Canada, Inc. 2010 VIO.
*2 Ocenění za bezpečnost "Top Safety Pick 2013" vycházející z nárazových testů zahrnujících boční kolizi při rychlosti 50 km/h, čelní kolizi se středním přesahem při rychlosti 65 km/h, nárazu do vozidla ze zadu rychlostí 32 km/h a test pevnosti střechy. Zkoušky provedl IIHS (Insurance Institute for Highway Safety - Pojišťovací institut pro bezpečnost silničního provozu). Další podrobnosti naleznete na stránkách www.iihs.org.
*3 Na základě „Nejvyšší předpokládané zůstatkové hodnoty ojetého vozu“ organizace ALG pro rok 2013 („Highest Overall Predicted Resale Value“). Model Subaru Impreza 2013 získal ocenění za nejvyšší zůstatkovou hodnotu (2013 Residual Value Award) v kategorii Nejlepší kompaktní vůz, a to již pátým rokem v řadě. Model Subaru Outback 2013 získal ocenění za nejvyšší zůstatkovou hodnotu (2013 Residual Value Award) v kategorii Nejlepší SUV střední třídy, a to již počtvrté za sebou. Model Subaru BRZ 2013 získal ocenění za nejvyšší zůstatkovou hodnotu (2013 Residual Value Award) v kategorii Nejlepší sportovní vůz.