JE TO VAŠE CESTA. TAK SE PO NÍ VYDEJTE.
Nenechte si ujít již žádné dobrodružství. Outback je zdrojem vaší jistoty a dokáže překonávat hranice, ať již se vydáte kamkoli. Stylistické ztvárnění zdůrazňuje pevný a robustní charakter tohoto vozu, zatímco pohodlný interiér nabídne vytříbené a odolné materiály i intuitivní technologie pro váš klid a pohodu na jakékoli cestě.
MODELOVÁ ŘADA
TECHNOLOGIE
ROBUSTNĚ VYBAVEN. PLNĚ PŘIPRAVEN.
Ve svých plánech se již neomezujte. Zcela nový Outback vám pomůže zdolat prakticky jakoukoli cestu, na kterou byste se rádi vydali – a díky zdokonalenému motoru SUBARU BOXER s parametry spotřeby paliva na vrcholu třídy vás doveze mnohem dále, než byste možná čekali. Společníkovi robustního vzhledu i konstrukce rozhodně nechybí schopnosti k tomu, aby zdolal i dříve neprobádané cesty, anebo je rovnou pro vás vyšlapal.
BEZPEČNOST
ZAOSTŘENO NA BEZPEČNOST.
Outback respektuje, jak cenný náklad veze, a proto dělá vše pro to, aby vás i vaše spolucestující ochránil pomocí kvalitních bezpečnostních systémů, kam patří mj. sedm airbagů SRS*, prstencové výztuže karoserie nebo speciálně rozvržená kabina pro zvýšení ochrany. Život nikdy není bez rizika, ale maximálně usilujeme o to, aby Outback spolehlivě ochránil to nejcennější.
* SRS: zkr. Supplemental Restraint System (dodatečný/přídavný zádržný systém).
   Efektivní fungování je podmíněno používáním bezpečnostních pásů.