ZROZEN K OBJEVOVÁNÍ. PŘEDURČEN K CESTOVÁNÍ.
Chcete-li v přírodě přežít, musíte se přizpůsobit. To platí i pro Forester. Po úpravách nabízí ještě vyšší požitek z jízdy a zaujme vylepšeným zevnějškem i interiérem. Ať již se s Foresterem vydáte kamkoli, vždy bude vystupovat naprosto způsobile, připraven podrobit si prostředí svým všestranným charakterem, což ostatně stvrzuje i jeho robustní vzhled.
MODELOVÁ ŘADA
TECHNOLOGIE
ODHALTE SVOJI VNITŘNÍ SÍLU.
Druhý dech. Bývá to vždy ta trocha posledních sil, kterou v sobě najdete, abyste se úspěšně zhostili náročného úkolu a zvládli výzvu stojící vám v cestě. Zdrojem vnitřní síly Foresteru je režim X-Mode. Režim aktivovaný stiskem tlačítka vylepšuje schopnosti Foresteru při překovávání nástrah náročných cest a nepříznivého počasí.
BEZPEČNOST
NAŠE VIZE. VAŠE BEZPEČNOST.
Forester využívá různé technologie aktivní i pasivní bezpečnosti, které pomáhají vyhnout se nehodám a zajistit dostatečnou ochranu v případě, že by k nějaké nehodě přeci jen došlo.Technologie aktivní bezpečnosti od Subaru vám pomohou předcházet nebezpečným situacím díky předvídatelnému jízdnímu chování, precizní kontrole nad vozem a výtečnému výhledu ven, stejně tak jako vyspělým technologiím, které dokáží případným nehodám zabránit. Mezi prvky pasivní bezpečnosti patří systematicky rozmístěné airbagy, přední sedadla s konstrukcí zamezující poranění krční páteře, bezpečnostní pedály a tříbodové bezpečnostní pásy — to vše je připraveno ochránit vás v případě, že by nastalo nemyslitelné.