Nákup SUBARU

Originální náhradní díly SUBARU 

Jsou to originální součásti vozů Subaru, které produkuje samotný výrobce vozů. Subaru plně ručí za jejich kvalitu a vlastnosti.

KVALITA A VLASTNOSTI

Kvalita a vlastnosti originálních náhradních dílů jsou shodné s díly montovanými do nových vozů zn. Subaru ve výrobních závodech. Všechny tyto součásti podléhají kvalitativní kontrole přímo ve výrobním závodě a jejich vlastnosti jsou průběžně kontrolovány.
BEZPEČNOST
Bezpečnost vozu plně závisí na použitých dílech vozu. Originální náhradní díly Subaru přispívají k zajištění plné aktivní a pasivní bezpečnosti celé posádky a vyhovují kvalitativním a bezpečnostním standardům automobilky Subaru. Použitím neoriginálních náhradních dílů může dojít k ohrožení bezpečnosti posádky vozu – tyto náhradní díly mohou mít jiné vlastnosti než díly originální a nemusí tak splňovat požadavky na kvalitu a bezpečnost.
NEORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY
Neoriginální díly určené jejich výrobcem nebo prodejcem pro vozy Subaru nemusí mít kvalitu ani vlastnosti dílu originálního. Použitím neoriginálního náhradního dílu může proto dojít k bezprostřednímu narušení bezpečnostní stránky vozu. Společnost Subaru před použitím neoriginálních náhradních dílů varuje a použití těchto dílů nedoporučuje.
ZÁRUKA
Proto, aby mohla být plně využita záruka každého vozu, doporučuje Subaru používání výhradně originálních náhradních dílů Subaru. V případě, že budou použity neoriginální náhradní díly, může dojít k omezení, nebo úplnému zrušení záruky, která je na vůz poskytnuta. Výrobce vozidla ani prodávající neponese žádné následky, které mohou být použitím těchto náhradních dílů způsobeny.