Bezpečnost
 • PRSTENCOVÉ VÝZTUŽE KAROSERIE

  SUBARU BRZ poskytuje nejen příkladnou kontrolu, ale i vysokou míru ochrany. Rámová konstrukce zvyšuje pevnost celé kabiny od střechy přes dveře a sloupky až po podlahu. Díky této konstrukci, podpořené intenzivním využitím vysokopevnostní oceli, je nárazová energie v případě nehody odvedena mimo prostor pro cestující.

 • LEHKÁ KAROSERIE

  Díky jednoduchému konstrukčnímu návrhu a využití vysokopevnostní oceli jsme dokázali snížit hmotnost a současně zvýšit tuhost i přesnost podvozku. Ke snížení hmotnosti vozidla přispěla i hliníková kapota motoru, díky níž se opět o něco snížilo těžiště.

 • SKVĚLÝ VÝHLED Z VOZU

  Vůz, který je radost řídit, by měl vzbuzovat jistotu. Díky promyšlenému designu interiéru máte výjimečný výhled ze všech úhlů – pro maximální přehled o vašem okolí.

 • SYSTÉM ŘÍZENÍ STABILITY VOZU VSC

  Tento vyspělý elektronický systém sleduje hned celou řadu senzorů – mj. brzdění, řízení a stáčení – abyste neztratili kontrolu nad situací ani ve chvílích, kdy jedete se SUBARU BRZ na samotné hranici možností.

 • AIRBAGY SRS*

  Vrozeným rysem SUBARU BRZ je maximální míra kontroly a skvělý výhled z vozu. K vaší jistotě za volantem však přispívá vědomí toho, že pokud by došlo na nejhorší, máte standardně v záloze čelní airbagy SRS*, stejně tak jako boční a hlavové airbagy SRS*, připravené ochránit vás před účinky nárazové energie. Standardní součástí bezpečnostní výbavy SUBARU BRZ je i kolenní airbag SRS*, který pomáhá lépe chránit dolní část končetin řidiče.


SRS: zkr. Supplemental Restraint System (dodatečný/přídavný zádržný systém). Efektivní fungování je podmíněno používáním bezpečnostních pásů.