Akční nabídky - Nové vozy SUBARU

SUBARU ČR pro Vás neustále připravuje a aktualizuje zajímavé akční nabídky na vybrané modely a produkty. Nyní je to tak snadné - stačí si už jen vybrat podle Vašich představ jaké bude Vaše nové, akční Subaru!

Forester 2.0-L s AKČNÍ CENOU a výhodou až 102 000 Kč v limitované nabídce na modelový rok 2019!

I pro modelový rok 2019 můžete u našich autorizovaných partnerů využít nabídku, která je limitována počtem naobjednaných vozů do výroby. Pořádnou čtyřkolku SUBARU Forester lze získat již od 720 000 Kč + metalíza. Nabídka je limitována celkovým počtem 150 vozů pro český trh

a týká se specifikace MY19 Forester Active AWD (ceník a výbava) a již v základu má permanentní pohon všech kol Symmetrical AWD, automatickou převodovku Lineartronic, bezpečnostní systém EyeSight, automatickou duální klimatizaci, systém X mode ... Původní ceny od 810 000 Kč.

Limitovaná edice Subaru BRZ Edition Spec.S

Probuďte v sobě dávnou radost z řízení. K čisté radosti po japonsku stačí 200 koní, zadní pohon a těžiště těsně nad zemí - tak vypadá recept na opravdovou zábavu za volantem. Perfektní vyvážení hmotnosti, lehká karoserie a tuhý podvozek zaručí dostatek pohodlí pro každodenní cestu do práce i jistou stopu pro chvíle, kdy se chcete vyřádit. Žijte naplno a bavte se pokaždé, když usednete za volant.

V limitované edici s názvem Spec.S je nyní v nabídce auto se speciální barvou karoserie Cool Gray Khaki, tmavě lakovanými ALU koly 17x7.5J, tlumiči pérování SACHS®. V interiéru vás upoutá hnědou kůží potahu sedadel i obšitím v tónu hnědé na volantu a hlavici řadicí páky. To vše za zvýhodněnou cenu od 860 000 Kč vč. DPH.

Zastavte se na prodejnách našich autorizovaných partnerů SUBARU ČR pro více detailů a nechte si vůz předvést!

Akční nabídky od SUBARU FINANCE

NEZAPOMEŇTE!

Při využití SUBARU FINANCE další bonusy či výhody v pojištění, informujte se u našich autorizovaných partnerů SUBARU ČR!

Více informací o nabídce financování také naleznete na UniCredit Leasing CZ, a. s..

Uvedené ceny obsahují 21% DPH.
Tato stránka má jen informativní charakter, prosím informujte se u autorizovaných partnerů SUBARU ČR na další detaily a upřesnění.
Nabídky jsou limitované na skladové vozy či do odvolání, neváhejte a rezervujte si předváděcí jízdu u autorizovaných partnerů Subaru již dnes!

Sledujte nás: